Rozwijaj swój talent

Pracownia rysunku, malarstwa i rzeźby zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat sztuk plastycznych, poznać różnorodność środków wyrazu artystycznego, zdobyć nowe umiejętności, albo rozwinąć już posiadane. Martwa natura, studium postaci, portret i pejzaż , potem rzeźba, płaskorzeźba, samodzielne wykonanie odlewu gipsowego – dużo pracy przed Tobą, ale to chyba miła praca?

Nie obawiaj się, że nie dasz rady – pozwól się zaskoczyć.

Nie stajesz do zawodów, główną nagrodą jest Twój osobisty sukces! Wszystkie niezbędne materiały i profesjonalne narzędzia znajdziesz w PRACOVNI. Przy okazji nauki rysunku, czy malarstwa poznasz trochę faktów z historii sztuki, ale nie martw się, będzie to wiedza zdobyta bezboleśnie :).

Spotykamy się artystami, czerpiemy z ich doświadczenia i wiedzy.

Od czasu do czasu, mamy nadzieję, wpadną do nas zaprzyjaźnieni artyści, aby opowiedzieć o swojej pracy i spojrzeć na to, co robimy.

Szukamy nowych środków wyrażania siebie przez sztukę.

Florystyka to obecnie dziedzina, która dynamicznie się rozwija, a my przecież nie możemy być w tyle. Dlatego zajęcia z rzeźby wzbogacimy o pracę z materiałem florystycznym – będziemy konstruować z faszyny, gałęzi, mchu. Wykonamy jesienne wianki albo dekoracje świąteczne, zawieszki na okna, pokusimy się o kompozycje nagrobne na Wszystkich Świętych – rok jest długi, a co dzień, to temat.

PRACOVNIA PAPIERU również ma ciekawą ofertę.

Czy mówi Wam coś Sizzix Big Shot Plus? Mamy!!! I parę innych drobiazgów do scrapbookingu… Poza tym igły, paski, grzebienie do quillingu, filc, foamirian, papierowa wiklina – nie będziecie się nudzić!

Pracovnia Poznań - Dla młodzieży i dorosłych

Krótkie przybliżenie tematów, z którymi zetkną się uczestnicy zajęć.

MIX plastyka i rękodzieło.

Propozycja dla wszystkich, którzy lubią różnorodność. Będziecie mogli pobyć artystami tworzącymi w tradycyjnych technikach, a potem bez kompleksów upleść koszyczek z papierowej wikliny, albo zrobić efektowną kartkę ozdobioną własnoręcznie wykonanymi kwiatami z foamiranu. Technik jest dużo, pomysłów jeszcze więcej. Przyjemność i satysfakcja z własnej pracy – bezcenne.

Rysunek, malarstwo i rzeźba.

To zajęcia dla wszystkich, którzy cenią starą, dobrą akademię! Będziemy uczyć rysunku i malarstwa od podstaw: martwa natura, studium postaci, rzeźba, płaskorzeźba, ceramika, tworzenie w materiale florystycznym.
Przyjazne miejsce dla tych, co tworzą tylko dla przyjemności, oraz dla tych, którzy ze sztuką wiążą swoją przyszłość.